0 800 307 555
0 800 307 555

Відсьогодні перевізники Київської області знизили вартість проїзду в маршрутках


Відсьогодні перевізники Київської області знизили вартість проїзду в маршрутках

З понеділка, 6 лютого, ряд перевізників Київської області знизили вартість проїзду в маршрутних таксі до рівня, що передував різкому здорожчанню в січні, повідомили в прес-службі Київської обласної державної адміністрації.

На ранок понеділка вартість проїзду знизилася на 16 автобусних маршрутах. Зокрема, в містах Вишневе, Боярка, Вишгород та селищі Макарів.

В Київській ОДА повідомили, що наразі тривають перемовини з іншими автотранспортними підприємствами щодо обґрунтованості вартості проїзду.

Нагадаємо, раніше голова ОДА Олександр Горган звернувся до перевізників із закликом з 6 лютого знизити вартість проїзду в транспорті.

З 10 січня деякі столичні перевізники підвищили вартість проїзду в приміських маршрутках, пов’язавши це зі збільшенням мінімальної заробітної плати.

21 січня Київська обласна державна адміністрація попросила пасажирських автоперевізників регіону надати обґрунтування різкого подорожчання проїзду і закликала шукати збалансоване рішення.

Потім влада закликала перевізників з 6 лютого знизити вартість проїзду в маршрутках до рівня, який передував різкого подорожчання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua