0 800 307 555
0 800 307 555

Туристам оплатять екстрену евакуацію


Туристам оплатять екстрену евакуацію

Нацкомфінпослуг ініціює посилення захисту туристів.

Регулятор запропонував в статті 15 закону «Про туризм» збільшити розмір фінансової гарантії туроператора і прив’язати її до обсягів продажів туристичних послуг.

«Розмір фінансового забезпечення повинен становити 10% від запланованого туроператором річного обсягу продажів туристичних продуктів, але не менше 150 тис. євро за офіційним обмінним курсом Нацбанку станом на останній день місяця, що передує одержанню фінансового забезпечення», – йдеться в законопроекті.

Зараз фінансове забезпечення має бути не менше 20 тис. євро. «Очевидно, що заявлена ​​сума мізерно мала і не покриває навіть малої частини ризиків, які можуть виникнути під час банкрутства туроператора», – пояснює ініціативу член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов.

Розмір мінімального страхового покриття медичних витрат виїжджаючих за кордон незалежно від країни перебування складе 30 тис. євро, а за договором страхування від нещасного випадку – не менше 10% від цієї суми. Зараз в законі не прописано мінімальне страхове покриття медвитрат, тому страховики виконують вимоги візових центрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua