0 800 307 555
0 800 307 555

Тігіпко призначає своїх людей в Універсал Банк


Тігіпко призначає своїх людей в Універсал Банк

Головою правління Універсал Банку призначено Ірину Старомінську.

Про це банк повідомляє в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

«Ірина Старомінська вступає на посаду голови правління банку з моменту надання Національним банком письмової згоди на її призначення», – йдеться в повідомленні.

До призначення на цю посаду пані Старомінська була заступником голови правління ТАСкомбанку, членом правління Універсал Банку.

Крім того, правління ПАТ «Універсал Банк» повідомляє, що на засіданні наглядової ради банку, яке відбулося 1 лютого, було ухвалено рішення про зміну складу посадових осіб фінустанови.

Так, на посаду першого заступника голови правління призначений Олег Остапець, який раніше був заступником голови правління ТАСкомбанку; заступниками голови правління стали Ірина Семенова і Ольга Лугова, членами правління стали Андрій Звізло, Ольга Алексеєва і Юлія Мороз.
 
Як повідомлялоя, Антимонопольний комітет в листопаді дозволив Сергію Тігіпку опосередковано, через компанію Вailican Limited (Кіпр), купити Універсал Банк.

Після чого 15 грудня акціонери Універсал Банку оголосили додаткову емісію акцій на 445 млн грн. В ході цього приватного розміщення акції дозволялося купити компанії Вailican Limited.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua