0 800 307 555
0 800 307 555

Як не потрапити у пастку злочинців, перераховуючи гроші онлайн з картки на картку


В Інтернеті з’явилось багато сервісів для миттєвого грошового переказу з картки на картку. Але чи всі надійні та безпечні? Ми вирішили з’ясувати це питання. До того ж в Україні почастішали випадки крадіжок грошей з платіжних карток. Шахраї використовують фішингові веб-ресурси для отримання реквізитів вашої картки. Фішингові сайти пропонують недійсні сервіси з поповнення мобільних рахунків або грошових переказів без комісії. Тож яким онлайн-системам можна довірити переказ коштів ?

Спеціалісти з безпеки стверджують, що банківські онлайн-ресурси грошових переказів з картки на картку є найбезпечнішими. Тому, якщо у вас є платіжна картка Visa, Mastercard чи ПРОСТІР будь-якої української банківської установи, переказ коштів зробити миттєво можна на сайті Ощадбанку. Це надійний та зручний сервіс. Дані вашої картки, надані під час переказу, захищені стандартами банківської безпеки.

Ми провели тестування онлайн сервісу-переказів Ощадбанку і на власному досвіді переконалися, що операція зарахування переказаних нами коштів з картки на картку пройшла за декілька хвилин. Хоча термін зарахування залежить також від правил роботи банківської установи отримувача. Про це попереджає Ощадбанк користувачів.

Ось основні переваги сервісу онлайн-переказів з картки на картку від Ощадбанку:

• сервіс працює цілодобово;

• не потрібно іти у відділення банку та заповнювати паперові документи;

• квитанція-підтвердження про здійснений переказ надсилається на електронну адресу відправника;

• розмір комісії: 5 грн + 1% від суми переказу. Це середній тариф на ринку подібних послуг;

• відправник може проінформувати отримувача про переказ, вказавши його номер телефону або email у відповідному полі.
Обмеження:

• 14 999 грн — максимальна сума одного переказу (з комісією);

• 65 000 грн — максимальна сума переказів по одній картці за день;

• 150 000 грн — максимальна сума всіх переказів по одній картці за місяць;

• максимум 5 переказів по одній картці за день;

• максимум 50 переказів по одній картці за місяць.

Ми переконалися, що переказ грошей з картки на картку через систему онлайн-переказів Ощадбанку – це безпечно, надійно та швидко. Таким чином, якщо вам терміново потрібно зробити переказ коштів, ви можете в режимі реального часу переказати їх з Ощадбанком. Все що вам потрібно, це номер платіжної картки отримувача та доступ в Інтернет.

Перераховуючи кошти, користуйтесь лише перевіреними, офіційними сайтами та надійними сервісами. Уникайте підозрілих веб-ресурсів, не довіряйте неймовірним пропозиціям, щоб не потрапити в тенета кіберзлочинців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua