0 800 307 555
0 800 307 555

Відрахування до Пенсійного фонду зростають - Рева


Відрахування до Пенсійного фонду зростають - Рева

Відрахування до Пенсійного фонду в січні 2017 року порівняно з січнем 2016 року зросли на 1,2 млрд грн, констатував міністр соціальної політики України Андрій Рева.

“З січня ми підняли мінімальну зарплату і загальне підвищення в бюджетній сфері зарплати. За січня у нас в порівнянні з січнем 2016 року Мінфін прогнозував, що буде додатково 1 млрд грн в Пенсійний фонд, тобто було 8 (млрд грн – ред.) , вони прогнозували – 9 (млрд грн ред.), отримали ми на цю хвилину 9,2 млрд грн”, – сказав міністр журналістам після засідання Кабінету міністрів України в середу.

Він зазначив, що це зростання відбулося без урахування підвищення зарплат бюджетникам і підвищення мінімальної зарплати.

“Після завершення першого кварталу ми побачимо тенденцію. З того, як зараз, … ми бачимо позитив, але ми мовчимо, не трубимо в фанфари і говоримо: “давайте подивимося, почекаємо”, – сказав А.Рева.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua