Турецька авіакомпанія хоче відкрити "дочку" в Україні


Турецька авіакомпанія хоче відкрити "дочку" в Україні

Один з турецьких авіаперевізників може відкрити в Україні дочірню компанію і має намір запустити в Україні внутрішні рейси.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на зустрічі з представниками бізнесу в Європейської бізнес асоціації, пише ЦТС.

“Зараз ми працюємо з турецькою авіакомпанією, яка хоче відкрити своє представництво в Україні, відкрити свою “дочку” для регіональних перевезень в Україні”, – заявив міністр.
Назву авіакомпанії міністр не повідомив.

Раніше в інтерв’ю виданню “Форбс” Омелян заявляв про переговори з авіаперевізником, який може завести в Україну 5-7 літаків.

“У лютому у мене будуть переговори з одним з потенційних зовнішніх інвесторів, який теоретично готовий створити в Україні компанію з парком з 5-7 літаків, щоб почати регулярне внутрішнє сполучення”, – говорив міністр.

Нагадаємо, що зараз в Туреччині налічується понад 10 авіакомпаній. В Україну літає 4 з них: Turkish Airlines, Pegasus Airlines, Onur Air і Atlasglobal.

Остання в 2014 році створила українську “дочку” – “Atlasjet Україна”, згодом перейменовану на AtlasGlobal Ukraine. Влітку 2015 року авіакомпанія виконала пробний рейс з Києва до Львова.

Потім у AtlasGlobal Ukraine виникли проблеми з отриманням дозволів на нові частоти і напрямки. Внаслідок цього перевізник зосередився на виконанні регулярних та чартерних рейсів з України (Харків, Львів, Запоріжжя) до Туреччини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування