0 800 307 555
0 800 307 555

У Кабміні знайшли альтернативу допомозі по безробіттю


У Кабміні знайшли альтернативу допомозі по безробіттю

Незважаючи на заплановану реформу Державної служби зайнятості, в Україні в жодному разі не скасують допомогу з безробіття, проте сам механізм її нарахування може змінитися. Наприклад, людина буде отримувати гроші тільки після виконання певних суспільних робіт.

Про це написав віце-прем’єр-міністр Павло Розенко на своїй сторінці в Facebook.

“Можливо, треба говорити про те, що слід активно використовувати форму громадських робіт, коли безробітні залучаються до корисної суспільної діяльності і за це отримують в службі зайнятості певні кошти. Тобто, повинно бути удосконалено принципи надання допомоги по безробіттю. Але допомога з безробіття буде існувати і далі. Ці гроші не з Державного бюджету. Це кошти громадянина, який страхує себе на випадок безробіття”, – пояснив він.

Крім того, Розенко підкреслив, що в Україні вкрай необхідно перебудовувати діяльність Державної служби зайнятості в цілому. За його словами, з бюрократичної структури вона повинна перетворитися на активного гравця на ринку праці і стати живим посередником між роботодавцем і безробітним.

“Я не виключаю можливості доступу до коштів соціального страхування і недержавного сектору. Зокрема, компаній, що працюють на ринку праці”, – зазначив віце-прем’єр.

У 2017 році мінімальний розмір допомоги по безробіттю в Україні становитиме 544 або 1160 грн, залежно від того, до якої категорії відноситься її одержувач.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua