0 800 307 555
0 800 307 555

Гройсман висловився щодо "Укрпошти" і держбанків в наданні фінансових послуг


Гройсман висловився щодо "Укрпошти" і держбанків в наданні фінансових послуг

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступає за кооперацію державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” та національної банківської системи в питанні надання фінансових послуг.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів.

“Прем’єр-міністр наголосив на доцільності кооперації підприємства і державної банківської системи, що дозволить зменшити витрати на утримання мереж і підвищити якість послуг, що надаються”, – сказано в ньому.

Крім того, під час наради зі стратегії розвитку “Укрпошти” на 2017-2021 роки прем’єр-міністр зазначив, що українську поштову службу необхідно розвивати і однією з основних проблем компанії є низька автоматизація та технічне забезпечення.

Гройсман наполягає на тому, що в вирішенні проблеми технічного оснащення необхідно спиратися на українське виробництво, оскільки це благотворно позначиться на зростанні кількості робочих місць і економіки країни.

Також прем’єр-міністр закликав керівника “Укрпошти” тримати на особистому контролі питання виплат працівникам підприємства мінімальної заробітної плати від 3 200 гривень.

Як повідомлялося, в грудні 2016 року Міністерство інфраструктури погодило фінансовий план “Укрпошти” на 2017 рік з прибутком 300 тис. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua