0 800 307 555
0 800 307 555

Японія виділить Україні 290 тисяч доларів на медицину і освіту


Японія виділить Україні 290 тисяч доларів на медицину і освіту

Уряд Японії в 2017 році має намір виділити близько 290 тисяч доларів на проекти благодійних організацій в сфері медицини та освіти, що реалізуються в Україні.

Про це сказав посол Японії в Україні Шигекі Сумі в ході церемонії підписання грантових угод з благодійними організаціями.

“Ми дуже раді підписанню цих п’яти проектів, чотири з яких спрямовані на медицину і один – на освіту. Це вкрай важливо для України”, – сказав посол.

Передбачається, що всього буде реалізовано п’ять проектів, по одному в Сумській, Запорізькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях.

Проект модернізації медичного обладнання в Краснопільській центральній районній лікарні (Сумська область) спрямований на закупівлю ендоскопічної системи з гастроскопії, концентратора кисню, парового стерилізатора і стерилізатора.

У Запорізькій області на грантові кошти буде закуплено відеоендоскопічну систему і мікроскоп для обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру.

У Новомосковську центральну районну лікарню (Дніпропетровська область) буде закуплена лапароскопічна система.

Для Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні (Миколаївська область) благодійні фонди придбають операційний стіл, монітор пацієнта, ультразвуковий інгалятор, пульсометр, аспіратор і апарат штучної вентиляції легенів.

У Жовтневому навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад” (Одеська обл.) буде проведено заміна даху та вікон, відремонтовані стіни.

Дані проекти будуть реалізовані за рахунок безповоротної фінансової допомоги уряду Японії в рамках програми підтримки культурних проектів “Кусаноне”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua