1996
Україна отримає ще чотири транші МВФ - Гонтарева
— Казна та Політика
Україна вже дуже скоро підпише оновлений Меморандум про співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ).
Про це заявила глава Національного банку (НБУ) Валерія Гонтарева.
“З МВФ ми все узгодили. Зараз в Кабміні допрацьовують технічні деталі. Вважаю, ми дуже скоро підпишемо меморандум. МВФ оголосить дату, коли вони будуть приймати рішення. У мене немає сумнівів, що рішення буде прийнято”, – заявила Гонтарева.
НБУ, за її словами, очікує отримання в поточному році чотирьох траншів від МВФ. Найближче надходження коштів може відбутися вже на початку лютого.
“Технічно це не може бути до кінця січня. Ми очікуємо, що на рівні Кабміну все буде узгоджено в найближчі дні – і тоді вже відраховуємо два тижні”, – уточнив заступник голови НБУ Дмитро Сологуб.
Голова Нацбанку також нагадала, що націоналізація ПриватБанку була узгоджена з МВФ, а тому не перешкодить отриманню Україною четвертого траншу за програмою розширеного фінансування (EFF).
“У нас все домовлено з МВФ. Я не бачу ніяких перешкод для отримання нами траншу. Це технічні питання не на території Нацбанку – і вони ніяк не стосуються ПриватБанку”, – підкреслила Гонтарева.
За матеріалами: Сьогодні
Поділитися новиною
Також за темою
PlayCity розпочало видачу ліцензій: бюджет поповниться на 50 млн гривень
Рада ратифікувала угоду про сторічне партнерство з Великою Британією
Угода про надра: США зробили перший внесок у фонд
В Україні з’явиться посада військового омбудсмана: Рада ухвалила закон
Уряд на наступний рік закладає більше коштів на кешбеки і марафон, ніж на зарплату військовим
Які галузі найбільше поповнюють бюджет України у 2025 році