0 800 307 555
0 800 307 555

Hyundai скоротив чистий прибуток за підсумками 12-го кварталу поспіль


Hyundai скоротив чистий прибуток за підсумками 12-го кварталу поспіль

Hyundai Motor Co., найбільший автовиробник Південної Кореї, скоротив чистий прибуток за підсумками 12-го кварталу поспіль через страйки, а також ослаблення попиту в Китаї та інших emerging markets.

У компанії попереджають про вірогідне збереження складних ринкових умов з урахуванням зростаючої глобальної невизначеності.

Як говориться в прес-релізі Hyundai, чистий прибуток в жовтні-грудні 2016 року склав 1,07 трлн південнокорейських вон ($918 млн), знизившись на 30% в порівнянні з 1,53 трлн вон за той самий період роком раніше.

Консенсус-прогноз експертів для цього показника становив 1,42 трлн вон.

Операційний прибуток Hyundai в минулому кварталі зменшився на 33% – до 1,02 трлн вон, виручка знизилася на 0,9%, до 24,54 трлн вон.

За підсумками всього 2016 року прибуток Hyundai зменшився на 12% – до 5,72 трлн вон – на тлі погіршення продажів як в Південній Кореї, так і на основних закордонних ринках. Річне скорочення прибутку відзначено четвертий рік поспіль.

Виручка автовиробника за підсумками року збільшилася на 1,8% – до 93,65 трлн вон.

У компанії відзначають, що негативний вплив на її результати в 2016 році мало зниження виробництва в другій половині року через страйки, а також несприятливі коливання валют і ослаблення продажів в emerging markets.

Hyundai планує розширити лінійку позашляховиків, попит на які в усьому світі істотно зріс останнім часом.

“Ринкові умови в цьому році будуть жорсткими, – заявив віце-президент Hyundai Заюнг Ку. – Ми уважно стежимо за політикою адміністрації Дональда Трампа, яка, ймовірно, чинитиме тиск на держави, що мають профіцит торгового балансу з США”.

Минулого тижня автовиробник повідомив, що має намір інвестувати $3,1 млрд в існуючі заводи в США, а також вивчає можливість будівництва нового підприємства.

Південнокорейська група, в яку також входить дочірня компанія Kia Motors, в найближчі п’ять років буде вкладати кошти в інноваційні розробки, в тому числі в розробку самокерованих автомобілів, а також в реконструкцію існуючих виробництв.

Попередній п’ятирічний інвестиційний план передбачав вкладення групи в американські підприємства в розмірі $2,1 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua