0 800 307 555
0 800 307 555

Аналітики знайшли в бюджеті "Газпрому" діру на $15 мільярдів - ЗМІ


Аналітики знайшли в бюджеті "Газпрому" діру на $15 мільярдів - ЗМІ

Різке падіння цін на газ в Європі і політичні мегапроекти зі зведення нових трубопроводів в ЄС і Китай проїли дірку в бюджеті “Газпрому”.

Фінансовий план компанії на найближчі 3 роки передбачає щорічне перевищення витрат над доходами, повідомляє Росбалт з посиланням на огляд Сбербанку CIB.

Як підрахували аналітики Алекс Фек і Валерій Нестеров, навіть якщо ціни на нафту утримаються на поточних рівнях, діра в бюджеті “Газпрому” становитиме не менше 15 мільярдів доларів, повідомляє Finanz.

Покривати дефіцит “Газпрому” доведеться за рахунок рекордних зовнішніх позик і розпродажу активів.

Як повідомляє Bloomberg з посиланням на проект бюджету “Газпрому”, в 2017-19 роках компанія планує розмістити борг на 27 мільярдів доларів і залучити ще 6 мільярдів доларів від продажу власності. Гроші потрібні на мегабудівництва: “Сила Сибіру”, “Турецький потік” і “Північний потік-2” обійдуться компанії в 20 мільярдів євро (21,3 мільярда доларів), уточнив раніше голова управління “Газпрому” Андрій Воробйов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Газпром
Опитування
В Контексті Finance.ua