0 800 307 555
0 800 307 555

Президент запросив компанії з Фінляндії брати участь в приватизації в Україні


Президент запросив компанії з Фінляндії брати участь в приватизації в Україні

Президент Петро Порошенко запросив фінські компанії приєднатися до процесу приватизації в Україні. Про це він сказав під час переговорів з прем’єр-міністром Фінляндії Юхою Сіпіле під час офіційного візиту до Фінляндської Республіки.

“Глава держави запросив фінські компанії взяти участь в приватизації в Україні”, – йдеться в повідомленні прес-служби АП.

Як зазначається, співрозмовники обговорили перспективи подальшої діяльності міжурядової українсько-фінляндської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва.

Президент також подякував Прем’єр-міністру за вагомий внесок Фінляндії в прогрес українських реформ.

Зазначено, що прем’єр-міністр Фінляндії підтвердив повну підтримку надання українцям безвізового режиму.

“Петро Порошенко і Юха Сіпіле обговорили ситуацію на Донбасі, імплементацію мінських домовленостей, а також питання деокупації Криму. Прем’єр-міністр Юха Сіпіле підтвердив принципову позицію щодо збереження санкцій відносно Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом”, – сказано в повідомленні.

Глава держави, як повідомляється, подякував за надзвичайно важливу для України підтримку з боку уряду Фінляндії в подоланні наслідків російської агресії в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:АП
Опитування
В Контексті Finance.ua