0 800 307 555
0 800 307 555

Хто може залишитися без субсидій: у "чорний список" потрапили десятки тисяч українців


Хто може залишитися без субсидій: у "чорний список" потрапили десятки тисяч українців

У процесі верифікації в Міністерстві фінансів зіставляють інформацію, яка накопичується про українців в різних відомствах.

При цьому передбачалося, що Мінфін отримає доступ не тільки до власних джерел, але й інших офіційних баз та реєстрів. Наприклад, до реєстру транспортних засобів. На початку минулого року Мінфін також отримав доступ до банківської таємниці. Процес верифікації, як повідомили у Міністерстві фінансів, продовжиться і в цьому році. Зараз відомство спеціально для цього розробляє законопроект “Про верифікацію”.

Найбільше порушують отримувачі субсидій. Як пояснили в одному з територіальних органів соцзахисту, залишити без субсидії українців можуть з двох причин: якщо у період 12 місяців до оформлення субсидії було здійснено покупку або оплачено послуги на суму від 50 тисяч гривень; якщо субсидіант приховує додатковий дохід.

Серед субсидіантів виявили понад 100 тисяч сімей, які протягом року придбали ділянку землі або нерухомість (вартістю понад 50 тисяч гривень), а потім оформили субсидію.

Вже зараз за підсумками верифікації сім тисяч сімей залишилися без субсидій (держава заощадила майже 15 мільйонів гривень). Всього в “чорний список” Мінфіну потрапили 185 тисяч одержувачів субсидій, зараз інформація про них перевіряється органами соціального захисту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua