0 800 307 555
0 800 307 555

У Липецьку пояснили причини закриття фабрики "Рошен"


У Липецьку пояснили причини закриття фабрики "Рошен"

Жодного політичного підґрунтя припинення діяльності фабрики “Рошен” в Липецьку не було, заявила спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко.

“Ніяких перешкод для роботи фабрики пана Порошенка в Липецьку не було, і вже точно не було жодного політичного підґрунтя. Швидше, це економічні причини. Знижувався прибуток – чи то неефективний менеджмент, чи то інші фактори призвели до падіння економічної складової”, – сказала вона на брифінгу в Липецьку в понеділок.

Голова адміністрації Липецької області Олег Корольов зазначив, що якщо власники фабрики “Рошен” ухвалять рішення про її продаж, “то інвестор знайдеться відразу ж, і буде все відновлено”.

Раніше корпорація Roshen прийняла рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики.

“Корпорація Roshen зупиняє виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики. Таке рішення прийнято з економічних і політичних причин. Повну зупинку виробництва і консервація виробничих і інфраструктурних об’єктів заплановано на квітень 2017 р.”, – говорилося в заяві компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua