0 800 307 555
0 800 307 555

Tsinghua інвестує $30 млрд в будівництво в Китаї заводу з виробництва чіпів пам'яті


Tsinghua інвестує $30 млрд в будівництво в Китаї заводу з виробництва чіпів пам'яті

Китайський державний виробник чіпів Tsinghua Unigroup оголосив про плани побудувати завод вартістю $30 млрд з виробництва модулів пам’яті в Нанкіні, розташованому в східній частині Китаю.

Компанія Tsinghua, яка купила за останні кілька років цілий ряд виробників мікросхем, зараз також бере участь в будівництві заводу вартістю $24 млрд для виробництва чіпів пам’яті в Ухані.

Завод в Нанкіні буде випускати чіпи DRAM і флеш-пам’ять 3D NAND. У повідомленні компанії вказано, що перший етап проекту обійдеться в $10 млрд. Виробнича потужність заводу після реалізації першого етапу становитиме 100 тисяч напівпровідникових пластин на місяць. Терміни завершення будівництва заводу і виходу на повну виробничу потужність поки невідомі.

Китай робить значні зусилля з метою створення сильної вітчизняної напівпровідникової промисловості, яка забезпечить чіпами його величезний внутрішній ринок. У минулому році китайський уряд оголосив про плани інвестувати $160 млрд протягом 10 років в проекти по зміцненню вітчизняної напівпровідникової промисловості.

У 2015 році Tsingua хотіла придбати американського виробника чипів пам’яті Micron Technology Inc. за $23 млрд, але її спроба закінчилася невдачею. У Китаю немає іншого вибору, крім як створювати власну напівпровідникову промисловість з нуля, бо західні уряди, особливо – США, все більш насторожено ставляться до спроб китайських державних компаній придбати західні фірми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua