0 800 307 555
0 800 307 555

Хто в Україні може стати приватним виконавцем


Хто в Україні може стати приватним виконавцем

Приватним виконавцем може стати кожен, хто досяг 25-річного віку, має юридичну освіту і два роки стажу, а також здасть кваліфікаційні іспити після курсу навчання в Інституті післядипломної освіти, заявив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр.

Кандидати в приватні виконавці в лютому розпочнуть навчання в Інституті післядипломної освіти при Міністерстві юстиції.

“Незабаром на сайті Мін’юсту буде оприлюднено списки осіб, зарахованих на проходження першого курсу. Після цього перше заняття почнеться через 20 днів і триватиме 23 робочі дні”, – зазначив він.

Конкурсанти повинні будуть успішно здати тести на комп’ютері, вирішити 5 письмових завдань, а також одне практичне – розібратися в справі і підготувати проект процесуального виконання.

“У березні відбудеться перший іспит для бажаючих стати виконавцями. Після успішного складання кандидати повинні довести, що мають страховий поліс і обладнали свій офіс у відповідності з вимогами Мінюсту. Тоді вони отримають свідоцтво і потраплять до реєстру приватних виконавців”, – розповів Шкляр. Він прогнозує, що перші приватні виконавці в Україні з’являться уже в квітні-травні.

Як повідомлялося, 5 січня вступив в силу закон “Про органи і осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів”, який передбачає введення в Україні змішаної система виконання судових рішень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Опитування
В Контексті Finance.ua