0 800 307 555
0 800 307 555

У США випробували літаючий мотоцикл


У США випробували літаючий мотоцикл

Дослідницька лабораторія армії США (US ARL) провела випробування електричного ховербайка, який успішно виконав тестовий політ в автономному режимі. Розробкою літаючого мотоцикла за замовленням Міністерства оборони США займається британська інжинірингова компанія Malloy Aeronautics.

Перший прототип під назвою P1 був зроблений ще в 2013 році. Він був обладнаний двома пропелерами і бензиновим двигуном об’ємом 1170 кубічних сантиметрів. Ховербайк був три метри завдовжки, шириною 1,3 метра і заввишки півметра. Маса мотоцикла становила 105 кілограмів.

P1 міг підніматися у повітря на висоту до трьох метрів, а бензобака об’ємом 30 літрів вистачало приблизно на 148 кілометрів польоту. Другий прототип ховербайка під назвою P2 відрізнявся наявністю чотирьох пропелерів.

Літаючі мотоцикли військові планували використовувати для доставки зброї і боєприпасів, а також проведення розвідувальних операцій. У нинішніх випробуваннях брав участь прототип з чотирма пропелерами, розташованими подібно квадрокоптеру.

Ховербайк має склопластиковий корпус, інші характеристики зберігаються в таємниці. Виходячи з технічного завдання для розробників, літаючий мотоцикл повинен мати вантажопідйомність до 360 кілограмів, запас ходу не менше 200 кілометрів і здатність розвивати швидкість до 97 км/год.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua