0 800 307 555
0 800 307 555

Компанії російських олігархів повернули спецдозволи на користування надрами в Україні


Компанії російських олігархів повернули спецдозволи на користування надрами в Україні

Державна служба геології та надр відновила дію двох спеціальних дозволів на користування надрами компанії «ЄВРАЗ Суха Балка».

Відновити дію спеціальних дозволів на користування надрами №592 від 5 серпня 1996 і №599 від 6 серпня 1996, наданих компанії «ЄВРАЗ Суха Балка», – сказано в документі. Зазначається, що дію спецдозволів відновлено у зв’язку з усуненням компанією всіх порушень. Як повідомлялося, дію виданих компанії “ЄВРАЗ Суха Балка” спецдозволів на користування надрами було припинено у вересні 2016 року.

«Гірничо-збагачувальний комбінат «ЄВРАЗ Суха Балка» (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) спеціалізується на видобутку та виробництві товарної залізної руди, контролюється гірничо-металургійною групою ЄВРАЗ (Росія). ЄВРАЗ є вертикально інтегрованою металургійною і гірничодобувною компанією, а також виробником ванадію з активами в Росії, Україні, США, Канаді, Чехії, Італії і Південній Африці. Йому належать три українські коксохімічні підприємства – коксохімічний завод «ЄВРАЗ Южкокс», «ЄВРАЗ ДМЗ», а також гірничо-збагачувальний комбінат «Євраз Суха Балка».

Основними акціонерами Компанії є Роман Абрамович (більше 30% акцій), Олександр Абрамов (більше 21%) і Олександр Фролов (більше 10%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua