0 800 307 555
0 800 307 555

Франція запускає 4-річні візи для стартапів


Франція запускає 4-річні візи для стартапів

Французький уряд оголосив про нову програму – French Tech Visa, яка дає можливість закордонним технічним фахівцям отримати візу для себе і сім’ї.

Про це повідомляє TechCrunch, підтверджуючи інформацію словами Аксель Лемер, французького держсекретаря з цифрових технологій.

Як повідомляється, це частина більш глобального проекту Passeport Talent. French Tech Visa спрямована на залучення іноземців, зайнятих в хайтек-галузі: засновників і співробітників стартапів; співробітників-іноземців, які бажають приєднатися до французьких стартапів; інвесторів і янголів.

За процедурою French Tech Visa підприємець отримує візу на 4 роки, з можливістю продовження. Чоловікові або дружині обіцяють видавати дозвіл на проживання і дозвіл на роботу у Франції.
Також ця програма буде зв’язуватися з акселераторами і світовими конкурсами стартапів – наприклад, команди-переможці зможуть розраховувати на прискорену процедуру видачі візи.

Французький уряд також розраховує створити список зі 100+ французьких стартапів – якщо іноземця наймає одна з цих компаній, він отримає візу.

На сайті проекту йдеться про швидкий запуск проекту, всім зацікавленим пропонується підписатися на оновлення.

Як відомо, в грудні 2016 року ізраїльське управління інновацій запустило програму “Інноваційні візи” для іноземних підприємців, які хочуть заснувати бізнес в цій країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua