0 800 307 555
0 800 307 555

У США винайшли літієво-іонну батарею з вбудованим "вогнегасником"


У США винайшли літієво-іонну батарею з вбудованим "вогнегасником"

Під час тестів загоряння було загашено за 0,4 секунди.

Літієво-іонні батареї використовуються в багатьох пристроях і відомі тим, що легко спалахують. Результати досліджень, проведених командою Стенфордського університету, були опубліковані в журналі Science Advances.

Літієво-іонні батареї особливо схильні до займання. Причиною може бути або занадто швидка зарядка батареї, або крихітна помилка в збірці батареї.

У лютому 2016 року Національна рада з безпеки на транспорті США випустила попередження про перевезення таких батарей в літаках, оскільки вони можуть стати “джерелом загоряння”.

Ян Фогг, старший аналітик компанії IHS, вважає, що технології виробництва батарей розвиваються повільніше, ніж телефонні технології.

“Це одна з причин, через яку і телефонні, і інші технології не можуть розвиватися швидше. Виробникам доводиться балансувати між запитами покупців, які хочуть мати і потужні батареї, і покращену графіку, і великий дисплей одночасно. Існує великий ризик при виробництві батарей з великим зарядом, бо в будь-якому пристрої така батарея може не спрацювати”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua