Світові витрати на робототехніку досягнуть $188 млрд до 2020 р. - IDC


Світові витрати на робототехніку досягнуть $188 млрд до 2020 р. - IDC

Глобальні витрати на робототехніку зростуть більш ніж у два рази до 2020 року і сягнуть $188 млрд порівняно з $91,5 млрд в 2016 році, йдеться в звіті дослідницької компанії International Data Corporation (IDC).

IDC також повідомила, що тепер включає в показник закупівлі та обслуговування комерційних дронів.

“Ринок робототехніки продовжує зростати вражаючими темпами, – зазначає аналітик IDC Джон Сантагейт. – Зростання викликане поєднанням технологічного прогресу, більш частим використанням роботів, а також готовністю ринку визнати необхідність в них. Найбільш просунуті компанії на цьому ринку роблять роботів з дуже широким спектром застосування, що допомагає впроваджувати їх у різних секторах економіки”.

Поки більша частина роботів (майже 60%) задіяна в промисловості на виконанні таких завдань, як зварювання, складання, фарбування і змішування матеріалів. Далі за обсягом витрат ідуть добувна галузь ($8 млрд у 2016 році), сфера обслуговування споживачів ($6,5 млрд) та охорона здоров’я ($4,5 млрд).

Зазначається, що більше двох третин витрат на робототехніку в 2016-2020 роках припаде на країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР), головним чином Китай, Японію і Південну Корею. У 2020 році країни регіону витратять на роботів понад $133 млрд, або більше 70% загальносвітових витрат, вважають експерти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua