0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні перевізники піднімають тариф: в яких містах і на скільки


В Україні перевізники піднімають тариф: в яких містах і на скільки

Проїзд дорожчає. По всій країні перевізники піднімають тариф – через ціни на бензин і підвищення мінімальної зарплати.

Тернопіль.Тепер квиток в маршрутних таксі Тернополя коштує чотири гривні і три – в тролейбусах. Але відчутніше змінилися ціни на проїзд по області.

Львів. Протягом тижня подорожчає проїзд у приміських та міжміських автобусах у Львівській області. У транспорті вже розвісили оголошення.

Подорожчання проїзду для львів’ян не стало сюрпризом. Громадські слухання провели в кінці року. Натомість перевізники пообіцяли покращити якість послуг.

А подорожчання проїзду виправдовують підвищенням мінімальної зарплати, новими податками і зростаючою вартістю обслуговування машин.

Черкаси. А в Черкасах перевізники піднімуть ціни у кінці січня. При цьому проїзд там все одно залишиться найдешевшим в регіоні. Маршрутки подорожчають на гривню, а тролейбуси – на п’ятдесят копійок – з півтори до двох гривень.

“Яка на сьогоднішній день рентабельність у автоперевізників? Вона не задовольняє автоперевізників, тому що знаємо – транспорт старіє, потрібні запасні інструменти, які ростуть в цінах, потрібно підвищувати мінімальну зарплату”, – пояснила Людмила Гуріненко, заступник директора департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради.

У мерії нагадують – тарифи не переглядали з 2011 року. І попереджають, цей стрибок – не останній. Далі ціни будуть піднімати через вартість пального та долара.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua