0 800 307 555
0 800 307 555

Естонський виробник меблів припиняє діяльність в Україні


Естонський виробник меблів припиняє діяльність в Україні

Естонська деревообробна компанія і виробник меблів Skano Group прийняла рішення завершити свою діяльність в Україні, повідомляється на її веб-сайті.

“Skano Group AS вирішила закінчити свою діяльність в Україні… Погані умови торгівлі в Україні, під сильним впливом невизначеної політичної та економічної ситуації, призвели до того, що Skano зазнавала втрат в Україні протягом останніх кількох років. Процес закриття почнеться негайно і повинен бути завершений в березні цього року”, – цитується в повідомленні голова правління Skano Group Торфінн Лосвік.

За його словами, в даний час компанія переглядає всі види діяльності, прагнучи поліпшити свої фінансові показники.

В Україні Skano Group представлена ​​через ТОВ “Скано Україна” (Київ).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, ТОВ “Скано Україна” зареєстровано в 2007 році, основний вид діяльності – оптова торгівля меблями, килимами та освітлювальними приладами.

Чистий дохід ТОВ “Скано Україна” в 2015 році збільшився на 3,6% в порівнянні з 2014 роком – до 6,452 млн грн, чистий збиток скоротився на 7,7%, до 6,781 млн грн.

У 2014 році компанія скоротила чистий дохід на 3,6% в порівнянні з 2013 роком – до 6,224 млн грн, а її чистий збиток зріс у 8 разів і склав 7,347 млн ​​грн.

За даними реєстру, станом на 16 січня 2016 року, часткою 100% в ТОВ “Скано Україна” володіє компанія Skano Furniture (Естонія).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua