0 800 307 555
0 800 307 555

АМКУ зобов'язав "Укртрансгаз" скасувати тендер із закупівлі 2,5 млрд куб. м газу


АМКУ зобов'язав "Укртрансгаз" скасувати тендер із закупівлі 2,5 млрд куб. м газу

Антимонопольний комітет України (АМКУ) зобов’язав ПАТ “Укртрансгаз” скасувати тендер із закупівлі 2,5 млрд куб. м газу для виробничо-технологічних потреб, повідомила державний уповноважений регулятора Агія Загребельська.

“Зобов’язали замовника “Укртрансгаз” відмінити процедуру закупівлі природного газу за скаргою ТОВ “Нафтогазгруп Деметра”, – написала вона на своїй Facebook-сторінці.

За словами. А.Загребельської, пропозиція скаржника була відхилена тендерним комітетом законно, оскільки не відповідала вимогам конкурсної документації. У той же час, за висновками АМКУ, пропозиція іншого учасника – ПП “Еру Трейдинг” була прийнята необґрунтовано, оскільки вона також не задовольняла вимоги тендерної документації.

“За підсумками, до аукціону допущено пропозицію одного учасника – НАК “Нафтогаз України”, що є підставою для скасування замовником процедури”, – резюмувала держуповноважений АМКУ.

Як повідомлялося, ПАТ “Укртрансгаз” допустило до участі в тендері із закупівлі 2,5 млрд куб. м газу для виробничо-технологічних потреб НАК “Нафтогаз України” і ПП “ЕРУ Трейдинг”. Очікувана вартість закупівлі – 17,048 млрд грн.

Згідно з оприлюдненою інформацією, пропозиції ТОВ “Група УМВБ”, ТОВ “Нафтогазгруп Деметра”, ТОВ “Еско-Північ” були відхилені.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua