"Однокласники" 2016 року збільшили кількість користувачів на 10%


"Однокласники" 2016 року збільшили кількість користувачів на 10%

Кількість зареєстрованих користувачів соціальної мережі “Однокласники” (належить Mail.ru Group) за 2016 рік по всьому світу зросла на 27 млн профілів і становить 290 млн.

Таким чином, приріст склав 10,3%.

За власними даними компанії, щомісячна аудиторія соцмережі становить 73 млн унікальних користувачів.

Частка користувачів, які виходять в “Однокласники” тільки з веб-версії протягом місяця, складає 31% від загальної місячної аудиторії (зниження показника за рік на 5 п.п.), тільки з мобільних пристроїв (mobile only) – 38,3%. Решта 30,7% аудиторії використовують соцмережу протягом місяця як в мобільній, так і в десктопній версії. При цьому щомісячна аудиторія mobile only “Однокласників” в 2016 році збільшилася на 17%, до 28 млн користувачів.

Мобільна аудиторія “Однокласників” в більшості віддає перевагу пристрою на Android: за рік кількість користувачів, що виходять в мережу з цієї операційної системи, зросла на 13%, до 28 млн щомісяця. Зростання кількості користувачів iOS становить 7% (6 млн щомісяця).

У 2016 році соцмережа запустила власну вітрину нативних ігор, доходи від якої зростають на 30% на місяць. Місячна аудиторія користувачів, які грають в соцмережі, становить 25,5 млн осіб.

“У 2017-му ми плануємо ще ряд запусків розважальних сервісів, а також істотне зростання категорії відео, ігор і кіберспорту. Ми продовжимо роботу з контентом і його генераторами – у нас з’явиться багато нових груп і особистих сторінок. Ми орієнтуємося не тільки на Росію, а й на країни ближнього і далекого зарубіжжя як точки росту аудиторії”, – повідомив про плани на 2017 рік керівник проекту “Однокласники” Антон Федчин, слова якого наведені в повідомленні компанії.

Основну виручку соцмережі становлять три напрямки: “Подарунки і сервіси”, “Реклама” і “Ігри”. У компанії відзначають, що реклама є основним драйвером зростання виручки в цілому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua