0 800 307 555
0 800 307 555

"Київенерго" просить не платити їм за платіжками ГІОЦ


"Київенерго" просить не платити їм за платіжками ГІОЦ

Столична енергокомпанія АЕК ПАТ “Київенерго” просить своїх клієнтів не розраховуватися з компанією через платіжки КП “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ).

“У зв’язку з поширенням ГІОЦ нового формату платіжки, єдиної для всіх комунальних послуг, звертаємо увагу своїх клієнтів, що оплата послуг “Київенерго”, як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжними документами “Київенерго”, сформованими системою енергокомпанії … Просимо не оплачувати послуги з тепло- і електропостачання в січні за платіжками ГІОЦ, оскільки не можемо гарантувати надходження коштів за спожиті послуги”, – йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

У свою чергу генеральний директор “Укрпошти” розкритикував дії ГІОЦ. “ГІОЦ без дозволу включив “Київенерго” в свої платіжки, а нам (“Укрпошті”- ред.) так опустив комісію, що стало невигідно їх приймати … Бізнес можна вести жорстко, але чесно, а не намагатися “віджати” партнерів. Моя відповідь – не дочекаєтеся”, – написав він на своїй Facebook-сторінці.

Як повідомлялося, “Київенерго” експлуатує практично всі енергетичні об’єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі. “ДТЕК” належить 72,4% акцій “Київенерго”. Ще 25% + 1 акція компанії володіє держава.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua