0 800 307 555
0 800 307 555

ДФС заявляє про продовження виконання обов'язків податкової міліції


ДФС заявляє про продовження виконання обов'язків податкової міліції

Державна фіскальна служба (ДФС) заявляє про продовження виконання обов’язків податкової міліції.

Про це йдеться в повідомленні ДФС.

“Розчарую тих комбінаторів, які днями вже нафантазували собі глобальні плани, щоб не платити податки, вести тіньовий бізнес. Ми і надалі продовжуємо працювати, захищаючи економічні інтереси держави”, – написав перший заступник глави Фіскальної служби Сергій Білан в соціальній мережі Facebook, додавши фото листа комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради від 12.01.2017 №04-27/10-1226 з роз’ясненням ситуації щодо “технічної помилки” з ліквідацією податкової міліції.

Зокрема, в листі наголошується, що питання набрання чинності положень закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні” №1797 від 21 грудня 2017 року врегульовано пунктом розділу ІІ “Прикінцеві та перехідні положення”.

За висновками комітету, “до дня набрання чинності вищевказаним законом, податкова міліція діє в існуючому правовому полі, виконує функції, покладені на неї законодавством, і на його діяльність поширюються положення відповідних законодавчих актів”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів має намір у найкоротші терміни внести на розгляд Кабінету Міністрів законопроект про Фінансову поліцію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua