Довіритель по єврооблігаціях Приватбанку готовий розслідувати примусову конвертацію їх в капітал


Довіритель по єврооблігаціях Приватбанку готовий розслідувати примусову конвертацію їх в капітал

Довіритель по єврооблігаціях з погашенням в 2018 році націоналізованого Приватбанку компанія Deutsche Trustee Company Limited заявила про готовність розслідувати примусову конвертацію цінних паперів в капітал фінансової установи.

Про це повідомила компанія на сайті Ірландської фондової біржі.

У повідомленні йдеться, що компанія не має в своєму розпорядженні засобів для проведення відповідного розслідування, однак готова прийняти фінресурси від власників єврооблігацій.

Для цього власникам цінних паперів Приватбанку необхідно пройти ідентифікацію Deutsche Trustee Company Limited.

Довіритель (трасті) захищає колективні інтереси власників єврооблігацій при таких подіях, як дефолт, зміна умов обігу цінних паперів, контроль за перерахуванням процентних виплат, розкриття інформації та інших.

У Приватбанку є 3 серії єврооблігацій на 200 і на 175 млн доларів з погашенням в 2018 році, на 220 млн доларів з погашенням у 2021 році.

18 грудня Кабінет Міністрів офіційно підтвердив рішення націоналізувати Приватбанк.

Під час роботи тимчасової адміністрації борги перед акціонерами банку (у тому числі і єврооблігації) потрапили під механізм bail-in (конвертація в капітал).

Власники єврооблігацій Приватбанку планують оскаржити в суді конвертацію зобов’язань у капітал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Рейтинг популярності матеріалу «Довіритель по єврооблігаціях Приватбанку готовий розслідувати примусову конвертацію їх в капітал» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua