0 800 307 555
0 800 307 555

Чеська авіакомпанія запровадила безбагажні тарифи на рейси в Україну


Чеська авіакомпанія запровадила безбагажні тарифи на рейси в Україну

Авіакомпанія Czech Airlines запровадила безбагажні тарифи на всіх своїх середньомагістральних рейсах, в тому числі на лініях Київ-Прага і Одеса-Прага.

Як уточнили в представництві авіаперевізника в Києві, відбулося це в грудні 2016 року.
Новий тариф Lite без багажу приблизно на 20 євро в один бік або на 40 євро в обидва боки дешевше тарифу Plus, що передбачає перевезення однієї валізи до 23 кг без додаткової плати.

Безкоштовно за тарифом Lite можна провезти з собою тільки один предмет як ручну поклажу з вагою до 8 кг.

Крім цього, пасажири, які купили квитки за тарифом Lite, не зможуть пройти онлайн-реєстрацію і вибрати місце за 36 годин до вильоту. Посадковий талон вони зможуть отримати тільки в аеропорту.

У разі, якщо мандрівник все ж вирішить летіти з багажем, перевезення однієї валізи до 23 кг обійдеться йому в 25 євро при оплаті не пізніше ніж за 36 годин до вильоту.

По закінченню цього терміну збір зростає до 35 євро за валізу, при цьому якщо пасажир спробує взяти сумку, що перевищує дозволені габарити ручної поклажі, в салон, з нього можуть взяти збір біля виходу на посадку в розмірі 45 євро.

У 2015 році Czech Airlines відмовилася від надання безкоштовного харчування пасажирам економічного класу на середньомагістральних рейсах, в тому числі на рейсах в Україну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua