Націоналізація ПриватБанку: в Мінфіні пояснили походження коштів на купівлю активу


Націоналізація ПриватБанку: в Мінфіні пояснили походження коштів на купівлю активу

У Міністерстві фінансів України пояснили походження коштів на націоналізацію ПриватБанку.

Відповідну інформацію надав заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Буца.

“Держава в особі Міністерства фінансів придбала акції ПАТ КБ “ПриватБанк” в повному обсязі за одну гривню за рахунок коштів, передбачених Міністерству фінансів у державному бюджеті України на 2016 рік за КПКВК (код програмної класифікації видатків та кредитування бюджету, – ред.) 3501010 “Керівництво та управління у сфері фінансів”, – йдеться у відповіді на запит журналістів.

Також наголошується, що націоналізація ПриватБанку була проведена на основі договору, укладеного між Міністерством фінансів і Фондом гарантування вкладів фізосіб, і абзацу 12 частини шостої статті 41 Закону України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”.

18 грудня 2016 року Кабінет міністрів України прийняв рішення про націоналізацію ПриватБанку, внаслідок якого держава в особі Мінфіну стала власником 100% акцій фінустанови.

Пізніше закордонні партнери України, зокрема, Міжнародний валютний фонд і посли країн G7 схвалили націоналізацію ПриватБанку, назвавши це важливим і необхідним кроком для стабілізації економіки країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua