Насалик: "Роттердам+" не зняв проблему диверсифікації поставок вугілля


Насалик: "Роттердам+" не зняв проблему диверсифікації поставок вугілля

Міністр енергетики Ігор Насалик визнав, що так звана формула “Роттердам+” не зняла проблему диверсифікації поставок енергетичного вугілля.

Про це Насалик написав в Facebook, коментуючи пост експерта в сфері енергетики Андрія Геруса.

“Формула “Роттердам+” не зняла проблему диверсифікації поставок енергетичного вугілля, і це треба визнати”, – написав міністр.

Герус, зокрема, коментуючи новину про те, що президент Петро Порошенко привітав прив’язку тарифів до ціни вугілля в порту Роттердама, зазначив, що всі аргументи за “Роттердам+” на практиці не виправдалися.

“Поставки з “ЛДНР” не припинилися, ми і далі від них залежимо. Опалювальний сезон – це знову НП. Створено надзвичайний штаб, який очолює віце-прем’єр Володимир Кістіон – там постійно засідають, що робити, щоб було вугілля”, – заявив експерт .

“На державні шахти і шахтарям ці гроші не дійшли, тому що осіли на тепловій генерації. Змінилася ситуація тільки для тих, хто отримує вигоду від продажу електроенергії за роттердамською ціною”, – підсумував Герус.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Насалик: "Роттердам+" не зняв проблему диверсифікації поставок вугілля» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua