Колишня голова відділення «Укрсоцбанку» вкрала у клієнтів 1 млн гривень


Колишня голова відділення «Укрсоцбанку» вкрала у клієнтів 1 млн гривень

Голова відділення «Укрсоцбанку» вкрала у клієнтів 1 млн гривень.

У Запоріжжі оголошено в розшук колишню керівницю відділення ПАТ «Укрсоцбанк», яка заволоділа коштами клієнтів банку на суму понад 1 млн грн.

Як повідомляє в середу прес-служба прокуратури в Запорізькій області, обласна прокуратура розкрила злочинну схему заволодіння грошовими коштами клієнтів ПАТ «Укрсоцбанк», до якої причетна начальниця одного з його відділень.

«У ході досудового розслідування встановлено, що в період 2013-2015 рр. начальник відділення «Укрсоцбанку» заволоділа грошовими коштами клієнтів цього банку на суму понад 1 млн грн », – наголошується в повідомленні.

За даним фактом Чернігівський відділ Бердянської міської прокуратури здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1, 3, 4 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою в особливо великих розмірах).

На даний момент підозрювана оголошена в розшук у зв’язку з тим, що вона переховується від органів слідства, її місцезнаходження невідоме. Суд дав дозвіл на затримання та арешт екс-керівника відділення «Укрсоцбанку» на час проведення слідства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Колишня голова відділення «Укрсоцбанку» вкрала у клієнтів 1 млн гривень» на Finance.ua - 4.0
В Контексті Finance.ua