0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін пропонує Раді ратифікувати угоду з ЄС про приєднання України до програми підвищення конкурентоспроможності бізнесу


Кабмін пропонує Раді ратифікувати угоду з ЄС про приєднання України до програми підвищення конкурентоспроможності бізнесу

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді ратифікувати угоду з Європейським Союзом про приєднання України до програми “Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”.

Відповідний законопроект був схвалений на засіданні уряду.

Програма спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва.

Загальний бюджет даної програми становить 2,3 млрд євро.

Приєднання України до програми сприятиме розвитку українського підприємницького середовища та консультативних і аналітичних послуг, пов’язаних з експортно-імпортною діяльністю підприємств, розширенням торговельно-економічних зв’язків, приведенням українського законодавства у сфері малого і середнього підприємництва до європейських стандартів, а також створенням умов для популяризації підприємництва і формування культури бізнесу.

В рамках програми передбачено участь України в таких складових програми, як: поліпшення умов доступу малого та середнього бізнесу на ринки; поліпшення регуляторних умов його функціонування.

Поліпшення умов доступу на ринки буде забезпечуватися шляхом отримання консультаційних та аналітичних послуг, пов’язаних з супроводом експортно-імпортної діяльності підприємств, їх інтернаціоналізацією і розширенням торгово-економічних зв’язків.

Формування культури ведення бізнесу буде здійснюватися у формі різних освітніх програм (в тому числі із залученням коштів у рамках програми “Еразмус для підприємців”), проведення секторальних тренінгів, семінарів, програм з обміну, стажувань.

Як повідомлялося, в січні 2016 року Кабмін схвалив підписання угоди з ЄС про приєднання України до програми “Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua