S&P знизив рейтинги ПриватБанку через примусову конвертацію в капітал сертифікатів участі в позиці


S&P знизив рейтинги ПриватБанку через примусову конвертацію в капітал сертифікатів участі в позиці

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s (S&P) знизило рейтинги Приватбанку з R (під наглядом органів державного регулювання) до SD (вибірковий дефолт) через примусову конвертацію в капітал сертифікатів участі в позиці.

Про це йдеться в повідомленні агентства.

Слідом за введенням тимчасової адміністрації в Приватбанк, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголосив 26 грудня про примусову конвертацію в капітал банку (bail-in) 3 випусків сертифікатів участі в позиці, що перебувають в обігу.

В капітал банку були конвертовані наступні цінні папери: пріоритетні незабезпечені сертифікати участі в позиці обсягом 175 млн доларів (ставка купона – 10,875%; термін погашення – лютий 2018), обсягом 200 млн дол. (ставка купона – 10,25%; термін погашення – січень 2018) і субординовані сертифікати обсягом 220 млн дол. (ставка купона – 11%; термін погашення – 2021).

“За відсутності інформації про дефолт по інших зобов’язаннях ПриватБанку ми розглядаємо конвертацію боргу в капітал як вибірковий дефолт (selective default – SD). У зв’язку з цим ми знижуємо рейтинги ПриватБанку з R (під наглядом органів державного регулювання) до SD”, – заявляє S&P .

Агентство планує переглянути рейтинги Приватбанку поточного рівня SD, коли отримає достатньо відомостей для оцінки кредитоспроможності банку після проведення урядом його докапіталізації.

Як повідомлялося, 21 грудня держава стала власником 100% акцій Приватбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Рейтинг популярності матеріалу «S&P знизив рейтинги ПриватБанку через примусову конвертацію в капітал сертифікатів участі в позиці» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua