0 800 307 555
0 800 307 555

Нафтовидобувні компанії світу готуються до збільшення інвестицій 2017 р.


Нафтовидобувні компанії світу готуються до збільшення інвестицій 2017 р.

Компанії, зайняті в галузі нафторозвідки і нафтовидобутку, планують збільшення капіталовкладень у 2017 році після двох років різкого спаду інвестицій.

За прогнозами компанії Wood Mackenzie, 60 лідируючих компаній галузі підвищать інвестиції в поточному році на 3% в порівнянні з 2016 роком, до $450 млрд. Незважаючи на зростання, сума на 40% нижче інвестицій в 2014 році.

Кількість схвалених проектів в секторі upstream, на думку експертів, зросте з 9 торік до 20. У 2010-14 роках в середньому компанії схвалювали по 40 таких проектів на рік.

“Нафтовидобувна сфера пройшла стадію виживання, пристосувавшись до низьких цін, і тепер замислюється про відновлення зростання”, – сказав аналітик Wood Mackenzie Малкольм Діксон.

Інші експерти дають схожі прогнози. Так, опитування, проведене Barclays серед 100 компаній нафтовидобувного сектору, вказує на ймовірність зростання капіталовкладень на 7% в 2017 році.

Серед нових проектів, які можуть бути схвалені в поточному році, – розробка глибоководного родовища Libra біля берегів Бразилії, оператором якого є французька Total, початок видобутку на газовому родовищі Coral South в Мозамбіку італійської Eni і нафтовому родовищі Liza в прибережних водах Гайани американської ExxonMobil.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua