0 800 307 555
0 800 307 555

Бразильська нафтова держкорпорація Petrobras розмістила облігації на $4 мільярди


Бразильська нафтова держкорпорація Petrobras розмістила облігації на $4 мільярди

Бразильська нафтова держкорпорація Petroleo Brasileiro SA продала облігації на суму 4 млрд доларів, що вдвічі більше запланованого, на тлі високого попиту з боку зарубіжних інвесторів. Компанія розмістила облігації двома траншами по 2 млрд доларів. Перший транш повинен бути погашений в січні 2022 року, річна прибутковість облігацій становить 6,125%. Другий транш буде погашений в січні 2027 року, річна прибутковість дорівнює 7,375%.

За словами інформованого джерела, попит з боку інвесторів перевищив 20 млрд доларів, що дозволило компанії знизити раніше заявлену ставку прибутковості. Частина коштів буде спрямована на викуп непогашених облігацій Petrobras на суму до 2 млрд доларів.

Термін погашення цих облігацій настане в період між січнем 2019 року і березнем 2020 року. Надлишок коштів буде спрямовано на загальні корпоративні потреби, зазначила Petrobras. Організацією емісії займалися Banco Bradesco BBI, Citigroup Global Markets, HSBC Securities Inc., Itau BBA і Morgan Stanley.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua