0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії заявили про банкрутство найбільшого виробника горілки


У Росії заявили про банкрутство найбільшого виробника горілки

В кінці 2016 року алкогольний холдинг Roust Corporation, що належить російському бізнесменові Рустаму Таріко, звернувся до суду Нью-Йорка з проханням про захист від кредиторів відповідно до статті 11 Кодексу законів про банкрутство США, повідомляє ТСН.uа з посиланням на російські ЗМІ. Ця компанія є другим в світі дистриб’ютором горілки і найбільшим в Росії, Східній і Центральній Європі.

Корпорація в рамках справи має намір реструктурувати заборгованість на суму 1,14 мільярда доларів.

Голова Roust Гранд Вінтертон пояснив, що труднощі з виплатою боргу утворилися в тому числі через економічне падіння в Росії, Польщі, Казахстані та Україні, а також через труднощі з фінансуванням в російських банках. Ще одна причина – заборона поставок російської продукції в Україну, через що бізнес корпорації тут скоротився на 90%.

Вінтертон також запевнив, що під час переговорів з кредиторами Roust вдалося домовитися про реструктуризацію 90% позик і близько двох третин конвертованих облігацій. Керівник Roust зазначив, що “позитивний розвиток корпорації був затьмарений макроекономічними факторами”.

Тим часом, суд Нью-Йорка затвердив програму реструктуризації боргу і докапіталізації групи. Зараз йде оформлення документів відповідно до рішення суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua