0 800 307 555
0 800 307 555

Американська фірма готує позов проти німецьких фінустанов


Американська фірма готує позов проти німецьких фінустанов

Американська юридична фірма Hausfeld готує багатомільярдний позов проти багатьох німецьких фінансових інституцій – як ощадних кас (Sparkassen), так і приватних банків на кшталт Deutsche Bank чи Commerzbank.

Про це повідомляє DW з посиланням на видання Bild am Sonntag.

За його даними, німецькі банки звинувачують у картельних домовленостях, завдяки яким вони багато років стягували надмірну плату за використання дебетних карток німецької національної платіжної системи Electronic Cash (EC). Hausfeld планує подати позов до суду у Франкфурті.

Представник фірми у Німеччини Крістофер Ротер заявив Bild am Sonntag, що її засновник – зірковий американський юрист Майкл Хаусфельд – представляє інтереси “кількох добре відомих клієнтів”. Згідно з даними німецького видання, до їх числа належать великі нафтові та торговельні компанії.

Торговельні організації роками сплачували за карткові платежі 0,3 відсотка від суми транзакції. Лише 2014 року після тиску з боку відомства федеральної канцлерки банки погодилися на переговори щодо цієї плати, після чого вона впала на 40 відсотків. У 2015 році дебетними картками були оплачені товари на майже 100 мільярдів євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua