Велика Британія більше не є найбільшим акціонером Lloyds, - Bloomberg


Велика Британія більше не є найбільшим акціонером Lloyds, - Bloomberg

Уряд Великої Британії скоротив частку в Lloyds Banking Group до 5,95% і більше не є найбільшим акціонером банку.

У понеділок уряд повідомив про продаж 700,095 млн акцій Lloyd, вартість цього пакета з розрахунку ціни паперів банку на закриття ринку в п’ятницю становить 481 млн фунтів стерлінгів.

Міністр фінансів Великої Британії Філіп Хеммонд назвав скорочення частки держави в Lloyd нижче 6% “важливим етапом”.

Повернення Lloyds в приватні руки і відшкодування коштів платників податків, витрачених на порятунок банку в період фінансової кризи, є основними пріоритетами держави.

“Підтвердження того, що уряд більше не є найбільшим акціонером Lloyds, а також той факт, що ми вже повернули понад 18 млрд коштів платників податків, показують, що ми на шляху до відшкодування всіх 20 млрд фунтів, витрачених на порятунок банку в період кризи”, – заявив Ф.Хеммонд.

У жовтні 2016 року уряд Великої Британії повідомив, що продовжить процес продажу інституціональним інвесторам частки, що залишилася в Lloyds, однак відмовився від запланованого раніше продажу акцій банку роздрібним інвесторам.

Як повідомило агентство Bloomberg, найбільшим акціонером Lloyds тепер є інвесткомпанія BlackRock Inc., якій належить 6,32%-ва частка в банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Велика Британія більше не є найбільшим акціонером Lloyds, - Bloomberg» на Finance.ua - 2.8
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua