ПАТ «Банк «Юнісон» продовжить виплати вкладникам


ПАТ «Банк «Юнісон» продовжить виплати вкладникам

ПАТ “Банк “Юнісон” продовжує виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 18 грудня 2016 року включно, а також здійснюються виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився раніше, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).

Про це йдеться на сайті фонду.

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) ПАТ «БАНК «ЮНІСОН» з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації ПАТ “Банк “Юнісон” (28 квітня 2016 року).

Виплати коштів здійснюються через відділення ПАТ “Банк “Юнісон”. Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам попередньо необхідно зателефонувати до контакт-центру ПАТ “Банк “Юнісон” (0 800-300-307) для призначення дати виплат.

Після цього, вкладники мають звернутись до відділення ПАТ “Банк “Юнісон”, де було відкрито вклад/рахунок та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua