0 800 307 555
0 800 307 555

"Південмаш" 2016 р. збільшив завантаження виробничих потужностей в 1,5 разу


"Південмаш" 2016 р. збільшив завантаження виробничих потужностей в 1,5 разу

ДП “Південний машинобудівний завод ім.Макарова” (ПМЗ, Дніпро) в 2016 році збільшив завантаження виробничих потужностей в 1,5 разу в порівнянні з 2015 роком, а в 2017 році воно повинно зрости ще більше, ніж в два рази.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі ПМЗ, в поточному році підприємству вдалося подолати пік кризи виробництва в зв’язку з розривом традиційної кооперації в 2014 році.

“На сьогоднішній день можна констатувати, що дно кризи подолано: в цьому році ПМЗ в півтора рази збільшив завантаження підприємства, а вже в наступному році, з урахуванням вже підписаних контрактів, очікується збільшення завантаження ще більше, ніж в два рази”, – відзначили в прес-службі.

Серед ключових факторів забезпечення завантаження потужностей “Південмашу” співрозмовник агентства виділив розширення співпраці з провідними космічними державами, і зокрема, США і ЄС; вихід на нові ринки; виробництво продукції оборонного призначення, а також участь в програмі імпортозаміщення.

“У цьому році ПМЗ відновив виробництво в інтересах американської Orbital ATK конструкцій першого ступеня для РН Antares, задіяного у виконанні контракту NASA з обслуговування МКС. Представники NASA відвідали “Південмаш” і залишилися задоволені побаченим. Ряд зустрічей і переговорів пройшли і в США. Також ПМЗ нарощує кооперацію за програмою європейської РН Vega. Говорити про нові проекти поки передчасно, але ми до них готові”, – підкреслив він.

Разом з тим, співрозмовник агентства зазначив, що в цьому році “Південмашем” виконана робота з просування інтересів космічної галузі України в Південно-Східній Азії.

“Уже укладені або перебувають на стадії укладання контракти, в тому числі з партнерами з Індії і Південної Кореї”, – повідомив він.

Як зазначив співрозмовник агентства, в умовах нових викликів обороноздатності держави одним з джерел завантаження потужностей ПМЗ визначено також розміщення держоборонзамовлення (ДОЗ), і, в першу чергу, на виробництво ракетного озброєння.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua