В Україні почали частіше викрадати автомобілі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні почали частіше викрадати автомобілі

03.01.2017, 22:00Кримінал
3113
Хвиля автомобільних угонів останнім часом заполонила українські міста. В цілому за 11 місяців нинішнього року в Києві було зафіксовано 1773 випадки угону автомобілів, з яких було розкрито лише 184 злочини. У масштабах всієї країни за цей же період часу здобиччю автовикрадачів стали 11353 автомобілі, з яких було повернуто власникам 3068 машини.
Статистика свідчить про те, що в останні роки поряд із збільшенням числа автомобільних угонів відзначається і падіння кількості розкритих справ.
Примітно, що останнім часом помітно змінився сам підхід автомобільних викрадачів до «справи». Якщо раніше злочинці обходилися нехитрим інструментом і фізичною силою, то на сьогодні вони взяли на озброєння сучасні технології – всілякі рідери, декодери та інша електронна техніка.
Крім елітних і ліквідних автомобілів грабіжники не гребують і простішими автомобілями, які надалі розбираються на запчастини або зовсім відправляються на металобрухт.
Крім того, в рейтинги автоугонів потрапляють навіть кавомобілі, а також машини, які зловмисники викрадають з штрафстоянок.
За матеріалами: autonews.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас