В Україні почали частіше викрадати автомобілі


В Україні почали частіше викрадати автомобілі

Хвиля автомобільних угонів останнім часом заполонила українські міста. В цілому за 11 місяців нинішнього року в Києві було зафіксовано 1773 випадки угону автомобілів, з яких було розкрито лише 184 злочини. У масштабах всієї країни за цей же період часу здобиччю автовикрадачів стали 11353 автомобілі, з яких було повернуто власникам 3068 машини.

Статистика свідчить про те, що в останні роки поряд із збільшенням числа автомобільних угонів відзначається і падіння кількості розкритих справ.

Примітно, що останнім часом помітно змінився сам підхід автомобільних викрадачів до «справи». Якщо раніше злочинці обходилися нехитрим інструментом і фізичною силою, то на сьогодні вони взяли на озброєння сучасні технології – всілякі рідери, декодери та інша електронна техніка.

Крім елітних і ліквідних автомобілів грабіжники не гребують і простішими автомобілями, які надалі розбираються на запчастини або зовсім відправляються на металобрухт.

Крім того, в рейтинги автоугонів потрапляють навіть кавомобілі, а також машини, які зловмисники викрадають з штрафстоянок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні почали частіше викрадати автомобілі» на Finance.ua - 3.9
В Контексті Finance.ua