Фінал ЛЧ-2018 в Києві буде максимально ефективним з фінансової точки зору – президент ФФУ


Фінал ЛЧ-2018 в Києві буде максимально ефективним з фінансової точки зору – президент ФФУ

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА в 2018 році в Києві буде максимально ефективним з фінансової точки зору, зазначає президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

“Цей захід є максимально ефективним, тому що мінімальні вкладення і максимальний прибуток. Особливо для Києва, який прийме таку кількість вболівальників з усіх країн світу. Тому для України це буде економічно вигідно, і також політично вигідно”, – сказав він.

А.Павелко вказав, що з боку УЄФА є певні вимоги, але вони є нескладними. “У нас буде окреме підписання договору з КМДА. Ми, як Федерація футболу, є стороною-організатором, і ми ведемо переговори з усіма сторонами, які будуть причетні до цього процесу. Вже указом президента створено національний організаційний комітет. Дуже важливо, що все йде за графіком”, – підкреслив він.

Президент ФФУ нагадав, що з усіх питань, які пов’язані з безпосередньою організацією фіналу Ліги чемпіонів, а також щодо продажу квитків і прав на телетрансляції, фінансування бере на себе УЄФА.

“З нашої сторони необхідна наявність аеропорту і готелів. Щодо готелів було питання, тому що три готелі не захотіли підписувати договори. Потім я зустрівся з засновниками, власниками і ми знайшли консенсус. І це питання було знято”, – розповів він.

А.Павелко також зазначив, що питання забезпечення безпеки, транспорту не представляють великих витрат для Києва та Національної поліції. “Це буде в тих рамках, які існують при організації і проведенні будь-яких масових заходів”, – пояснив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Фінал ЛЧ-2018 в Києві буде максимально ефективним з фінансової точки зору – президент ФФУ» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua