Firefox може припинити підтримку Windows XP і Vista у 2017 році


Firefox може припинити підтримку Windows XP і Vista у 2017 році

Розробники продовжать випускати сумісні версії браузера до вересня 2017 року. Firefox може припинити підтримку старих версій Windows. Компанія Mozilla може наступного року припинити підтримку Windows XP і Vista. У своєму блозі розробники заявили, що продовжать випускати сумісні версії браузера Firefox до вересня 2017 року, після чого озвучать своє рішення про подальші оновлення.

“Firefox залишається одним з нечисленних браузерів, які продовжують підтримувати Windows XP і Vista, і ми плануємо випускати патчі безпеки щонайменше до вересня 2017 року. Користувачам не доведеться здійснювати додаткові дії для отримання оновлень. У середині 2017 року ми дізнаємося, скільки користувачів зберігають вірність Windows XP і Vista, після чого повідомимо фінальну дату закінчення підтримки цих систем”, – йдеться в повідомленні. З цього повідомлення можна зробити висновок, що якщо число користувачів даних операційних систем досягне певної позначки, розробники можуть прийняти рішення про подальшу їхню підтримку.

13 січня стало відомо про те, що Microsoft прийняла рішення припинити підтримку операційної системи Windows 8, фінальна версія якої була випущена в 2012 році. Це означає, що компанія-розробник більше не випускатиме оновлення: як пересічних апдейтів з виправленням недоліків, так і необхідних для підвищення безпеки системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua