"Укрпошта" з 1 січня підвищує зарплату працівникам робітничих спеціальностей


"Укрпошта" з 1 січня підвищує зарплату працівникам робітничих спеціальностей

Доходи зростуть у середньому на 20% у працівників робочих спеціальностей, зокрема, у сортувальників, водіїв, листонош, відповідно відпрацьованому часу.

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” внесло зміни в Колективний договір, згідно з яким з 1 січня 2017 року доходи працівників виробничих спеціальностей підприємства зростуть в середньому на 20% і становитимуть не менше мінімальної заробітної плати, 3200 гривень, повідомила прес-служба “Укрпошти”.

“У рамках реформування УДППЗ “Укрпошта”… а також з метою приведення тексту Колективного договору у відповідність з прийнятим законодавством про підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень, керівництвом “Укрпошти” були розроблені… зміни в Колективний договір Прийняті зміни будуть діяти протягом року у зв’язку з проходженням процедури корпоратизації підприємства”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до змін Колективного договору “Укрпошти”, доходи зростуть у середньому на 20% у працівників виробничих спеціальностей, зокрема, у сортувальників, водіїв, листонош, відповідно відпрацьованому часу. Також, за даними прес-служби, з 1 січня зміниться система преміювання в компанії.

Так, якщо раніше рівень премії для кожного співробітника залежав виключно від рівня виконання плану доходів всієї компанії, то тепер нова система преміювання буде базуватися на чітких показників ефективності, і для кожного напрямку діяльності “Укрпошти” вони будуть визначатися окремо.

Як повідомлялося, Верховна Рада України 6 грудня прийняла за основу і в цілому розроблений Кабінетом міністрів закон, що дозволяє підвищити з 1 січня 2017 року мінімальну заробітну плату вдвічі – до 3,2 тисячі гривень. Таке підвищення закладено у прийнятому Верховною Радою в ніч на 21 грудня в цілому проект державного бюджету на 2017 рік.

На початку липня 2015 року урядовий комітет з питань розвитку інфраструктури і екологічної політики підтримав рішення провести реорганізацію “Укрпошти”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua