Де в ЄС частіше за інших європейців користуються мобільним інтернетом


Де в ЄС частіше за інших європейців користуються мобільним інтернетом

Жителі Євросоюзу найчастіше користуються інтернетом в мобільних телефонах, але Латвія в цьому відношенні посідає в ЄС третє місце з кінця, свідчать дані “Eurostat”.

Протягом останніх трьох місяців інтернетом в мобільному телефоні в Латвії користувалися 62% від кількості всіх користувачів інтернету. Меншим цей показник був тільки в Чехії (55%) і Польщі (60%), трохи більше – в Литві (63%) та Греції (66%). В Естонії він склав 72%.

Найбільша в ЄС питома вага використання інтернету в мобільних телефонах була в Іспанії (93%), на Кіпрі і в Нідерландах (88%), в Хорватії (87%), Великобританії (86%) і Данії (85%).

В ЄС в середньому цей показник становить 79%.

Жителі Естонії, Литви, Чехії, Польщі та Словаччини найчастіше користуються інтернетом в ноутбуках, в інших країнах ЄС – в мобільних телефонах.

Інтернетом в ноутбуках в останні три місяці користувалися 64%, в персональних комп’ютерах – 54%, в планшетах – 44% жителів ЄС.

У проведеному в другому кварталі 2016 року опитуванні брали участь жителі ЄС у віці 16-74 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua