Готівка проти біткоїна: що обирають споживачі


Готівка проти біткоїна: що обирають споживачі

Незважаючи на те, що популярність мобільних платежів і біткоїна продовжує зростати, готівкові гроші залишаються найпопулярнішою формою оплати.

Готівка домінує на ринку платежів серед споживачів в семи країнах, згідно з дослідженням International Journal of Central Banking. У рамках дослідження були проаналізовані платіжні переваги споживачів з Австралії, Австрії, Канади, Франції, Німеччини, Нідерландів та США.

Платіжні вподобання споживачів з вищевказаних країн істотно відрізняються. Хоча в США на транзакції за участю готівки припадає близько 46% всіх операцій, американці оплачують товари і послуги паперовими купюрами набагато рідше, ніж споживачі в інших країнах. Німці та австрійці залишаються самими вірними прихильниками готівки, тоді як голландці найчастіше розплачуються дебетовими картками. Паперові чеки все ще популярні у Франції та в США.

Більшість споживачів використовують готівку для транзакцій невеликих обсягів кілька разів на день. У всіх країнах, де проводилося дослідження, за винятком Німеччини та Австрії, у середнього споживача одномоментно є при собі 30 доларів США.

Кількість доларів і євро в обороті збільшилася вдвічі з 2005 року, згідно з виданням Bloomberg. На це може бути дві причини: по-перше — попит на ці валюти за кордоном і, по-друге — той факт, що люди продовжують носити з собою готівку.

Також готівкові платежі мають інші переваги: дослідження показали, що розраховуючись готівкою, люди більше цінують свої гроші і, як результат, витрачають менше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua