0 800 307 555
0 800 307 555

Данилюк заявив, що Коломойському і Боголюбову загрожує кримінальна відповідальність


Данилюк заявив, що Коломойському і Боголюбову загрожує кримінальна відповідальність

За доведення ПриватБанку до стану неплатоспроможного колишнім його власникам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову загрожує кримінальна відповідальність.

 Про це розповів міністр фінансів Олександр Данилюк.

Міністр нагадав, що за доведення банку до такого стану законом передбачена кримінальна відповідальність, якщо екс-власники банку не компенсують втрати держави.

“Якщо держава входить в банк, ми несемо витрати. Уряд прийняв рішення про внесення капіталу, дуже серйозної суми. Тому вони (акціонери – ред.) дали гарантії уряду, що протягом шести місяців шляхом реструктуризації свого корпоративного портфеля, шляхом довнесення застав компенсують втрати, понесені державою”, – сказав Данилюк.

Данилюк розповів, що ці гарантії оформлені у вигляді звичайного листа, але, на його думку, цього достатньо, оскільки Коломойському і Боголюбову воно важливіше, ніж державі.

“Гарантії, в принципі, потрібні власникам. Факс чи не факс – це взагалі не має значення. Банк доведений до неплатоспроможності. Це визнано аудитом, це визнано всіма міжнародними інституціями, які спостерігали за процесом. І очевидно, що за це передбачена відповідальність. Лист був ініціативою власників. Вони розуміють, що їм потрібно, виконуючи реструктуризацію, усунути свою відповідальність. Якщо вони цього не зроблять, для цього є компетентні органи в Україні та за межами України”, – сказав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua