АМКУ оштрафував Tedis Ukraine майже на 430 млн грн


АМКУ оштрафував Tedis Ukraine майже на 430 млн грн

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував торговельну компанію Tedis Ukraine (раніше – “Мегаполіс-Україна”), найбільшого тютюнового дистриб’ютора в Україні, на суму близько 430 млн грн.

“Компанію оштрафовано на суму близько 430 млн грн за зловживання монопольним становищем на ринку дистрибуції сигарет”, – повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” учасник засідання АМКУ, що відбулося в п’ятницю.

Як повідомлялося, в квітні 2015 року АМКУ рекомендував ТОВ “Мегаполіс-Україна” дотримуватися правил конкуренції при поставках сигарет в роздрібну торгівлю, зокрема, при встановленні розміру торговельної надбавки.

Рекомендації утриматися від дій або бездіяльності, що ведуть до обмеження доступу до ринку інших тютюнових компаній, також були надані чотирьом основним українським виробникам сигарет – “Філіп Морріс Україна”, “ДжейТі Інтернешнл Україна”, “Імперіал Тобакко Продакшн Україна”, “А/Т тютюнова компанія “В.А.Т.-Прилуки”.

Про погіршення стану конкуренції на ринку оптової торгівлі тютюновою продукцією АМКУ повідомили підприємства роздрібної торгівлі.

У серпні 2016 року Комітет завершив розслідування ситуації на ринку оптової торгівлі тютюновими виробами і заявив про необхідність збільшення кількості дистриб’юторів сигарет. Учасники ринку повинні надати зауваження до висновків АМКУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua